اتحاد گناوه (مارشال )
برای همه فوتبال جزئی از زندگیست - ولی برای ما زندگی جزئی از فوتبال که اون هم خلاصه میشه تو مارشال ، فدای همه مارشالی ها
درباره وب سایت


به وب سایت اتحاد گناوه (مارشال)خوش آمدید


امیدوارم از مطالب و عکس ها خوشتان بیاید و بتوانید از این وب سایت استفاده ببرید

ایمیل:liravi_abbas@yahoo.com

شماره تماس: 09170842472
شماره تماس:09178746433

اسامی تیم قهرمان اتحاد در سال 1377 در بخش بهرگان

1-عباس لیراوی 2-هدایت لیراوی 3-حسین لیراوی (حاج نوروز)4- محمد تقی خلیفه لیراوی5- کرامت لیراوی 6-علی دشتی 7-جبار صادق زاده 8 -جعفر سلمانی ظرافت 9- صداقت لیراوی 10-خدانظر ابراهیمی 11-مجتبی لیراوی 12 علی احمدی 13-محمد احمدی 14- نصرالله کرم زاده 15- حسین لیراوی (حاج خدا کرم) 16- مصطفی خلیفه لیراوی 17- محسن لیراوی (حاج عبدالله) 18- محسن لیراوی(حاج نوروز)19- ابراهیم گرگی لیراوی 20-افشین حیدری 21- مرتضی خلیفه لیراوی

مجتبی لیراوی با 5 گل آقای گل مسابقات شد.

سرمربی تیم حسین لیراوی (حاج نوروز)

مربی امرالله شیری- سرپرست عبدالله لیراوی

مدیر وب سایت : عباس لیراوی
مطالب اخیر
نویسندگان
در تهران هدف ما گل نخوردن بود ولی در تایلنذ هدف ما گل زدن است

3527578صحبت های امیر قلعه نویی امروز در کنفرانس خبری

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اینکه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا داستانش فرق می‌کند و تیمش با هدف بزرگ قهرمانی در این مسابقات به میدان می‌رود، گفت: بر خلاف دیدار رفت، در بازی فردا مقابل بوریرام هدف اولمان این است که گل بزنیم.

به گزارش سایت باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی استقلال با بوریرام تایلند در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: از مردم خوب شهر بوریرام به خاطر مهمان نوازی و رفتار خوبی که با ما داشتند، تشکر می‌کنم. البته من دو انتقاد از تیم میزبان دارم. روزی که ما به این شهر آمدیم و تصمیم داشتیم بازی بوریرام در لیگ تایلند را ببینیم، یک ساعت ما را معطل کردند و بعد از یک ساعت به ما گفتند که باید بلیت بخرید. اگر این موضوع را زودتر به ما می‌گفتند ما حتما از قبل بلیت تهیه می‌کردیم.

وی افزود: دومین انتقاد ما این بود که دو نفر از مربیان تایلند در تمرینات ما حاضر شدند و وقتی به آنها گفته شد لطفا محل تمرین را ترک کنند، به ساختمان باشگاهشان رفتند و از آنجا شروع به فیلمبرداری از تمرینات ما کردند. من فکر می‌کنم این کار باشگاه بوریرام بر خلاف شعار بازی جوانمردانه است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در پاسخ به این سئوال که "برای بازی برگشت چه برنامه‌ای دارید"؟ یادآور شد: نیمه اول این رقابت که در تهران برگزار شد را ما بردیم اما نیمه اصلی فردا چهارشنبه برگزار می‌شود. ما اعتقاد داریم تنها یک نیمه را بردیم و باید منتظر نیمه اصلی باشیم.

وی اضافه کرد: بوریرام تیم بسیار خوبی است. با اینکه سرمربی آنها نسبت به بازی رفت تغییر کرده اما با همان سیستم بازی می‌کنند. آنها خط هافبک و فوروارد بسیار خوبی دارند. برنامه برای بازی فردا این خواهد بود که ارتباط بین خط هافبک و حمله آنها را با یکدیگر قطع کنیم. در تهران هدف ما گل نخوردن بود اما اینجا هدف اول ما گل زدن است.

قلعه‌نویی در خصوص بازیکن شماره 2 بوریرام که در بازی رفت غایب بود، یادآور شد: ما برای کل تیم بوریرام برنامه داریم اما اعتقاد دارم بازیکن شماره 2 تایلند یکی از خو‌ب‌های بوریرام است که رو به جلو بسیار خطرناک است و به اعتقاد من یکی از بهترین چپ پاهای آسیاست.

وی درباره سفر زودهنگام استقلال به تایلند، تصریح کرد: ما به دو دلیل زودتر به بوریرام آمدیم. اول اختلاف ساعت بین دو کشور بود و ما باید به ازای هر یک ساعت اختلاف یک روز زودتر آمدیم. مسئله دیگر بعد مسافت طولانی دو کشور است و برای اینکه شرایط بدنی تطبیق بشود، زودتر آمدیم. فکر می‌کنم امروز کاملا بدن بازیکنان تطبق پیدا می‌کند و کاملا آماده می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر شکست استقلال برابر ذوب‌آهن قبل از سفر به تایلند؟، یادآور شد: باخت را نمی‌شود فراموش کرد. تیمی که ما را برد از ما بهتر بازی کرد. نمی‌خواهم آن شکست را توجیه کنم اما در آن مسابقه خیلی از بازیکنان را نداشتیم.

وی ادامه داد: با این حال برای بازی فردا همه چیز فرق می‌کند و ما با تیم کامل به مصاف نماینده تایلند می‌رویم. ما بعد از آن شکست در این سه، چهار روزه یک ریکاوری بدنی و ذهنی انجام دادیم. بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا داستانش فرق می‌کند و برای اینجا هدف بزرگتری داریم و آن هم قهرمانی آسیا است.

همچنین امیرحسین صادقی مدافع استقلال که قلعه‌نویی را در این کنفرانس همراهی کرد، گفت: در بازی رفت خیلی زود گل زدیم و این باعث شد که کمی نظم تاکتیکی ما بهم بخورد! من اعتقاد دارم در آن مسابقه به خصوص در نیمه اول ضعیف کار کردیم اما در این مدت در تمرینات خیلی خوب کار کردیم و فکر می‌کنم به هدفمان برسیم . ما آمدیم که اینجا گل بزنیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

تیم فوتبال استقلال تهران فردا چهارشنبه در بازی برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در تایلند به مصاف تیم بوریرام خواهد رفت. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسیده بود.
بقیه در ادامه مطلب

*با توجه به اینکه بازی رفت را بردید ، برای بازی برگشت چه برنامه ای دارید؟

این بازی دو نیمه دارد . نیمه اول را در تهران ما بردیم اما نیمه اصلی فردا برگزار می شود و ما اعتقاد داریم که فقط یک نیمه را بردیم و باید منتظر نیمه اصلی باشیم . بوریرام تیم بسیار خوبی است . با اینکه سرمربی آنها نسبت به بازی رفت تغییر کرده اما با همان سیستم همچنان بازی می کنند . آنها خط هافبم و فوروارد بسیار خوبی دارند . برنامه برای بازی فردا این خواهد بود که ارتباط بین خط هافبک و حمله آنها را با یکدیگر قطع کنیم . در تهران هدف ما گل نخوردن بود اما اینجا هدف اول ما گل زدن است .

*نظر شما درباره بازیکن شماره 2 بوریرام که در بازی رفت غایب بود ، چیست؟

ما برای کل تیم بوریرام برنامه داریم اما اعتقاد دارم که بازیکن شماره 2 تایلند یکی از خوبهای بوریرام است که رو به جلو بسیار خطرناک است و به اعتقاد من یکی از بهترین چپ پاهای آسیاست .

*اینکه شما سه ، چهار روز زودتر به بوریرام آمدید آیا به شما کمکی برای آشنایی با شرایط کرده است؟

ما به دو دلیل زودتر به بوریرام آمدیم . اول اختلاف ساعت بین دو کشور بود . ما باید به ازای هر یک ساعت اختلاف یک روز زودتر آمدیم و مسئله دیگر بعد مسافت طولانی دو کشور است و برای اینکه شرایط بدنی تطبیق بشود ، زودتر آمدیم و فکر می کنم امروز کاملا بدن بازیکنان تطبق پیدا می کند و کاملا آماده می شویم .

*آیا شکست شما در بازی آخرتان در لیگ برتر مقابل ذوب آهن تاثیری در بازی فردا خواهد داشت؟

باخت را نمی شود فراموش کرد . تیمی که ما را برد از ما بهتر بازی کرد و من نمی خواهم آن شکست را توجیه کنم اما در آن مسابقه خیلی از بازیکنان را نداشتیم ولی برای بازی فردا همه چیز فرق می کند و ما با تیم کامل به مصاف نماینده تایلند می رویم . ما بعد از آن شکست در این سه ، چهار روزه یک ریکاوری بدنی و ذهنی انجام دادیم . بازیهای لیگ قهرمانان آسیا داستانش فرق می کند و برای اینجا هدف بزرگتری داریم و آن هم قهرمانی آسیا است.

من در آخر صحبتهایم باز هم از مردم بوریرام بابت مهمان نوازی خوبشان تشکر و قدردانی می کنم.

سوال از امیرحسین صادقی ( او قلعه نویی را در این کنفرانس همراهی کرد):

*شما در بازی رفت عملکرد خوبی داشتید . با توجه به شناختی که پیدا کردید ، بازی فردا را چطور می بینید؟

ما در آن مسابقه خیلی زود گل زدیم و این باعث شد که کمی نظم تاکتیکی ما بهم بخورد . من اعتقاد دارم در آن مسابقه به خصوص در نیمه اول ضعیف کار کردیم اما در این مدت در تمرینات خیلی خوب کار کردیم و فکر می کنم به هدفمان برسیم . ما آمدیم که اینجا گل بزنیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

نوع مطلب : فوتبال ایران، 
برچسب ها :


موضوعات
آمار وب سایت
 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :
در این وبلاگ
در كل اینترنت
" >

چاپ این صفحه

 
 
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است |طراحی : پیچک
 

 • تبلیغات متنی | مهم نیوز | ایکس باکس
 • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic